Bericht van Rebel
- Jeugdspeelpark

- 31 mrt 2025
- 1 minuten om te lezen

Het is alweer even geleden, dus tijd voor een update! Gelukkig laat de zon zich steeds vaker zien. Dat vind ik fijn na zo’n lange, saaie winter.
Op dit moment lopen er allemaal nieuwe gezichten rond die mij en de andere dieren voeren. De baasjes noemen ze stagiaires. Gezellig, maar soms ook een beetje verwarrend! Verder is het binnen redelijk rustig voor mij. Natuurlijk mag ik regelmatig mee tijdens de koffie- of lunchpauze (en dan krijg ik vaak iets lekkers). Ook kom ik eens in de zes weken bij dokter John voor mijn snavelbeurt. En ik krijg genoeg speeltjes die ik lekker mag slopen. Soms ga ik zelf op verkenning in de gang, op zoek naar een paar schoenen om aan te knagen!
Als ik dit zo opsom, klinkt het eigenlijk helemaal niet saai. Misschien klaag ik toch een beetje te veel… Oeps!
Buiten is er ook van alles gebeurd. Tijdens NLdoet hebben heel veel mensen geholpen met snoeien. Twee dagen lang waren er extra handen in het park, en daar waren de baasjes erg blij mee. Ook zijn er twee nieuwe waterpompen geplaatst bij de waterspeelplaatsen, dankzij onze vrijwilligers. De oude waren echt aan vervanging toe.
Verder zijn de baasjes druk bezig met sparen voor een nieuw speeltoestel. Zoiets kost een hoop geld, dus ze zijn hard op zoek naar fondsen en sponsors. Maar het lijkt de goede kant op te gaan! Misschien kan ik de volgende keer wel vertellen dat het toestel besteld is. Dat zou mooi zijn!
Groetjes,
Rebel






Hoi, interessant om te zien hoe jullie het hebben over de beleving achter een spel en niet alleen over de uitkomst! Voor mij draait het vaak om die momenten waarop de sfeer, de visuals en de spanning samenkomen en je echt wordt meegezogen in de ervaring. Dat gebeurde bijvoorbeeld bij Elvis Frog in Vegas, waar humor en energie elkaar versterken en het spelgevoel veel verder gaat dan alleen draaien aan de rollen. Als je zelf iets soortgelijks wilt beleven, klik gerust door en probeer het casino uit!