Zoeken
Paasspeurtocht 2e Paasdag
22 mrt
1 minuten om te lezen

Op maandag 6 april organiseren we weer de Paasspeurtocht in het Jeugdspeelpark. Een leuke activiteit voor kinderen die graag buiten op pad gaan.
Tijdens de speurtocht ga je met een plattegrond van het park op zoek naar verschillende gekleurde eieren. Op de kaart staan witte vakjes aangegeven.
Op die plekken vind je een ei, waarvan je de kleur noteert op je formulier.
Heb je alle plekken gevonden? Lever je formulier dan in bij de paashaas 🐰
Er is ook nog een extra uitdaging, die je vanzelf ontdekt wanneer je het formulier ontvangt bij de start.
🕥 Tijd: 10.30 – 12.00 uur
📍 Locatie: Jeugdspeelpark, Rossenburgpad 12, Hendrik Ido Ambacht
💶 Kosten: €1,50 per kind
Kom langs en doe mee aan de Paasspeurtocht in het park.




Soms komen de beste ontdekkingen toevallig. Zo belandde ik ook op dit platform – ik zocht iets om te bekijken en stuitte op een site waar ik een diverse community van meiden en creators vond. Ieder persoon heeft zijn eigen stijl, zijn eigen manier van uitdrukken, en dat maakt de ervaring steeds weer anders en interessant. Het platform is goed gebouwd, laadt snel en is eenvoudig te navigeren, of je nu op je telefoon of laptop zit. De sfeer is prettig en de community is actief en gastvrij. Als je op zoek bent naar een plek met gevarieerde content en authentieke mensen, dan is het zeker de moeite waard om te bekijken.
Iemand uit mijn vriendenkring gaf me deze tip na een moeizame tijd in mijn liefdesleven. Tijdens een slapeloze nacht besloot ik Kaasino een kans te geven en de kalmte daar verraste me enorm; geen schreeuwerige geluiden of drukte. Ik nam een drankje, nestelde me op de bank en voelde de spanning langzaam wegtrekken. Ik sloot de nacht af met een inspirerend gesprek met een nieuw persoon en alles stroomde weer als vanouds. Het bleek de ideale manier om even helemaal uit de sleur te stappen.